Недiля, 16 червня 2019 року

У районі увічнили пам’ять героя АТО

ГЛАВНОЕ ФОТО03.09.2015 року, у рамках відзначення 70-ї річниці завершення Другої світової війни та виконання районного плану заходів із увічнення пам’яті жителів області, які загинули у боротьбі за незалежність, державний суверенітет та територіальну цілісність України, у КЗ «Любимівська ЗОШ І-ІІІ ст.» відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь вшанування пам’яті про випускника навчального закладу, героя Антитерористичної операції на сході України – Прохорова Миколи.

   В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації О.Стулень, голова районної ради С.Передерій,представники Василівсько-Михайлівського ОРВК, голова благодійного фонду ім. М.А.Шаламова Г.Шаламова, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Т.Кучерява, Любимівський сільський голова Д.Сидєльніков, батьки героя та найближчі рідні Миколи, друзі та однокласники.

   Прийшли на відкриття пам’ятної дошки військовослужбовці-учасники АТО, учні ДНЗ «Михайлівське ВПУ», представники районної організації спілки ветеранів Афганістану, односельці.

Право відкрити меморіальну дошку було надано воїну-афганцю Віктору Барабану та військовослужбовцям 55-ї окремої артилерійської бригади Збройних Сил України, учасникам битви за м.Дебальцеве, мешканцям с.Любимівка Володимиру Накалюжному та Ігору Зінов’єву. Присутні вшанували пам'ять про героя хвилиною мовчання.

Фото1 Фото2 Фото3 Фото4

Фото5 Фото6 Фото7 Фото8