Понедiлок, 21 сiчня 2019 року

До уваги громадян!!!!

Мешканці Михайлівського району обслуговуються Василівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України. Громадяни мають можливість взаємодіяти з Пенсійним фондом стаціонарно - при безпосередньому відвідуванні та дистанційно – за допомогою веб-порталу (www.portal.pfu.gov.ua) та Skype-зв’язку (vasilpfu та mihajpfu) Пенсійного фонду України. Крім того, функціонують телефонні «гарячі лінії» 7-24-57 (м.Василівка) та 2-05-27 (смт.Михайлівка).

Щоденно в управлінні працюють громадські приймальні за принципом «єдиного вікна», в тому числі в м.Василівка та смт.Михайлівка

Для покращення якості обслуговування громадян з обмеженими фізичними можливостями забезпечено безперешкодне пересування осіб по управлінню, а саме:

  • в м. Василівка можна потрапити до фонду із застосуванням переносного пандусу, вхідна частина будівлі та місце прийому дозволяє безперешкодний проїзд, встановленно кнопку виклику чергового по управлінню;
  • в відділі обслуговування громадян смт.Михайлівка обладнане місце паркування автомобілів осіб з інвалідністю, встановлено пандус при сходах, є поруччя при сходах, облаштовано туалетну кімнату для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

На стендах в відділах об’єднаного управління є можливість ознайомитися з графіками особистого прийому громадян керівниками Пенсійного фонду України в Запорізькій області, Василівського об'єднаного управління, з переліком послуг які надаються відділами, з новинами пенсійного законодавства, тощо.

Василівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області надає всіляку допомогу з питань пенсійного забезпечення громадян Василівського та Михайлівського районів.

IMAG0670

upfu