Понедiлок, 21 сiчня 2019 року

Новини за 29.01.2018

29 січня в райдержадміністрації відбулась оперативна нарада за участі керівництва райдержадміністрації, районної ради, начальників відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників центральних органів територіальних органів виконавчої влади, представників ЗМІ. Під час наради обговорили питання: про утримання доріг в зимовий період; про створення освітніх округів та опорних шкіл; про уточнення районного бюджету на 2018 рік; про впровадження монетизації субсидій. За результатами наради надано відповідні доручення.

Того ж дня голова райдержадміністрації О.Стулень та заступник голови райдержадміністрації І.Спасська взяли участь в селекторній нараді з актуальних питань життєдіяльності області.

Того ж дня під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації А.Старокожко відбувся семінар-нарада з питання висвітлення діяльності райдержадміністрації в засобах масової інформації. В заході взяли участь: начальники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації. А.Старокожко поінформувала присутніх про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 05.05.2015 №107 «Про висвітлення діяльності Михайлівської районної державної адміністрації в засобах масової інформації», а також про механізм розміщення матеріалів у друкованих засобах масової інформації району відповідно до Програми висвітлення діяльності райдержадміністрації та районної ради у друкованих засобах масової інформації у 2018-2019 роках.