Понедiлок, 21 сiчня 2019 року

01.02.2018 під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Спасської І.М. відбулося засідання районної Координаційної ради з питань розвитку підприємництва

DSCN432701.02.2018 під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Спасської І.М. відбулося засідання районної Координаційної ради з питань розвитку підприємництва на якому були присутні члени Координаційної ради, підприємці, представники сільських та селищних рад та житлово-комунальних господарств.


На засіданні районної Координаційної ради з питань розвитку підприєм-ництва було розглянуто наступні питання:

  1. Про зміни до порядку проведення органами Казначейства розрахун-ків, передбачених пунктом 81 Порядку фінансування видатків місцевих бю-джетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 2002 р. № 256, та взаємодії учасників таких розрахунків. З цього питання виступили Приступа Л.В. – начальник управління соціального захисту населення Михайлівської райдержадміністрації, Дудка Наталя Олексіївна – начальник управління держав-ної казначейської служби в Михайлівському районі та Згоннік Оксана Василівна – начальник управління фінансів Михайлівської райдержадміністрації.
  2. Про стан розробки у районі містобудівної документації доповів Кобзєв Сергій Володимирович – начальник відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації.
  3. Про послуги служби зайнятості населенню та роботодавцям доповіла Іваночко Олена Миколаївна – начальник Михайлівського районного центру зайнятості.
  4. Про умови зарахування до стажу періоду здійснення підприємниць-кої діяльності розповіла Гасанова Олена Вікторівна – начальник Михайлівсь-кого відділу обслуговування громадян Василівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області.

Зустріч відбулася у формі конструктивного діалогу, присутні мали змогу поспілкуватися та отримати відповіді на свої запитання.
Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації