Субота, 23 березня 2019 року

У Михайлівському районі вшанували учасників бойових дій на території інших держав

115 лютого біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбулись урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Участь в урочистому мітингу взяли: керівництво району, воїни-інтернаціоналісти, їх близькі та рідні, колективи підприємств, установ, організацій, учні ДНЗ «Михайлівське ВПУ».

Під час мітингу до присутніх звернулись: голова районної ради С.Передерій, Михайлівський селищний голова О.Ракша, голова Михайлівської районної територіальної організації Спілки ветеранів Афганістану О. Тарасенко, помічник народного депутата України С.Валентирова – М.Фатєєв, настоятель Свято-Покровського храму о.Міхаїл. Учні Михайлівської ЗОШ I-III ступенів №3 зачитали вірші до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих учасників бойових дій на території інших держав, а також бійців та мирних жителів, полеглих в зоні проведення АТО, поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.