Недiля, 25 серпня 2019 року

Громадська рада при РДА обговорила питання євроінтеграції України

Наразі в громадянському суспільстві активно обговорюється питання євроінтеграції України. Ця тема стала головною на засіданні Громадської ради при Михайлівській райдержадміністрації, яке відбулось 28 жовтня під головуванням Сергія Лукашенка. У засіданні також взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Передерій та керівник апарату РДА Анна Старокожко.

Учасники заходу обмінялись думками щодо курсу зовнішньополітичної інтеграції України, можливих наслідків підписання Угоди про асоціацію з ЄС, проаналізували плюси та мінуси входження України до Європейського союзу.

 

Голова Громадської ради С.Лукашенко зазначив, що в людей виникає дуже багато питань щодо євроінтеграції України, тому необхідно проводити роз’яснювальну роботу, аби люди розуміли ситуацію.

С.Передерій підкреслив, що Інтерв’ю Президента України В.Януковича провідним телеканалам дало відповіді на багато питань. Україною проголошено євроінтеграцію як пріоритетний напрямок своєї політики, і цей курс залишається незмінним.

Учасники засідання зійшлися на думці, що євроінтеграція необхідна для успішного розвитку України, але це рішення має бути виваженим, адже воно вплине на мільйони життів українців. Такі питання повинні вирішуватись за столом переговорів, з урахуванням, в першу чергу, національних інтересів, а не на майданах і мітингах під впливом емоцій.

Пошук

Важливо