Недiля, 25 серпня 2019 року

Реорганізація медичної галузі: Михайлівському району є чим пишатися

Цього року галузь охорони здоров’я Михайлівщини святкує ювілей —125 років з дня заснування. З цього приводу 29 листопада в районному будинку культури відбувся святковий вечір.
Медичних працівників району привітав головний лікар ТМО Іван Гайдаржі та почесні гості. Заступник директора департаменту охорони здоров’я ОДА Світлана Беляєва вручила ТМО району сертифікат на автомобіль для надання екстреної невідкладної допомоги, а головному лікарю ТМО – грамоту голови ОДА О.Пеклушенка. Помічник народного депутата А.Пшонки, депутат обласної ради Л.Любим вручила медпрацівникам грамоти обласної ради та подяки від А.Пшонки. До привітань приєдналась завкафедри соціальної медицини, організації і управління охорони здоров’я та медико-соціальної експертизи ЗМАПО Зінаїда Лашкул, яка в 1999 році, перебуваючи на посаді начальника управління охорони здоров’я ОДА, брала участь в експериментальному проекті із впровадження сімейної медицини в Михайлівському районі. Вона зазначила, що сьогодні Михайлівський район є прикладом не лише для області, а й для всієї України, а також базою для Запорізької медичної академії післядипломної освіти. Керівники сільськогосподарських підприємств, які завжди підтримують медицину району, вручили ТМО сертифікат на суму 25 тис. грн. Також під час заходу було вручено грамоти райдержадміністрації та райради, нагрудні знаки та грамоти Михайлівської селищної ради. Нагороди отримали ветерани галузі, які пропрацювали 30-40 і більше років.
Вітаючи присутніх зі святом, голова РДА Сергій Передерій підкреслив, що охорона здоров'я сьогодні перебуває в центрі уваги Президента України Віктора Януковича, адже вона є стратегічною галуззю країни. По всій країні зараз відбувається процес реорганізації медичної галузі, і Михайлівський район може пишатись тим, що одним з перших в Україні, ще в 2005 році, розпочав роботу з реорганізації закладів охорони здоров’я на засадах сімейної медицини.

             
             
               
  
 
 

Пошук

Важливо