Субота, 23 березня 2019 року

Новини за 20.02.2018

20 лютого голова райдержадміністрації О.Стулень взяв участь у нараді з питання забезпечення видатками закладів освіти та охорони здоров’я, які здійснюються за рахунок додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я (м.Запоріжжя).

Того ж дня голова райдержадміністрації О.Стулень представив Публічний звіт про роботу райдержадміністрації за 2017 рік, метою якого є – належне інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення належної прозорості та підзвітності райдержадміністрації. В заході взяли участь члени громадських об’єднань, громадської ради, профспілкових організацій району. Після доповіді О.Стулень відповів на запитання присутніх.

20 лютого відбулось урочистосте покладання квітів з нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності і увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Участь у заході взяли: керівництво району, трудові колективи підприємств, установ, організацій, громадськість, учасники АТО.

20 лютого під керівництвом заступника голови райдержадміністрації І.Спасської відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при Михайлівській райдержадміністрації. В ході роботи комісії було розглянуто ряд питань, які взято під особистий контроль керівництва до повного їх виконання.
20.02.2018 під керівництвом заступника голови райдержадміністрації І.Спасської відбулось засідання конкурсного комітету з визначення опорного навчального закладу серед загальноосвітніх навчальних закладів Михайлівського району. Під час засідання присутні розглянули заяву КЗ «Михайлівська ЗОШ I-III ступенів-гімназія» про участь у конкурсі. По закінченні заходу члени конкурсного комітету прийняли відповідні рішення.

20 лютого на площі Святковій відбулась інформаційно-просвітницька акція, присвячена Дню вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні, ініційована відділом Михайлівського бюро правової допомоги. Акція проводилась спільно з Михайлівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Михайлівським відділом пробації.