Субота, 23 березня 2019 року

Новини за 21.02.2018

21 лютого голова райдержадміністрації О.Стулень взяв участь публічному звіті голови облдержадміністрації К.Бриля.

21.02.2018 заступник голови райдержадміністрації І.Спасська разом з начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Д.Озмитель відвідали Мелітопольську райдержадміністрацію, де зустрілися з представниками служби у справах дітей Мелітопольської райдержадміністрації з метою вивчення досвіду щодо придбання житла за рахунок державної субвенції дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування.

Того ж дня заступник голови райдержадміністрації І.Спасська разом з представниками служби у справах дітей райдержадміністрації відвідали Пришибську селищну раду з метою перевірки умов проживання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також провели перемовини з Пришибським селищним головою В.Величком щодо придбання житла для осіб з числа вказаних категорій.

До 95-річчя створення району 21 лютого у Михайлівській ветеранській організації пройшов захід "Дитинство, опалене війною". Голова Михайлівської районної організації ветеранів Т.Радченко розповіла історію створення Михайлівського району. Також присутні ветерани поділилися спогадами про воєнне та післявоєнне дитинство, юність, про робітничу молодість