Субота, 23 березня 2019 року

Новини за 22.02.2018

22 лютого голова райдержадміністрації О.Стулень зустрівся з представниками Запорізького залізорудного комбінату щодо погодження дорожнього сполучення для додаткового видобування залізної руди. Також обговорили сплату податку до районного бюджету.

22 лютого заступник голови райдержадміністрації І.Спасська взяла участь у нараді під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації з питання «Деякі питання надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості».

22.02.2018 керівник апарату райдержадміністрації А.Старокожко провела засідання координаційної ради з питань протидії соціальним хворобам. Під час засідання члени ради обговорили питання стану виконання цільових Програм профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, протидії захворювання на туберкульоз; стану виконання у 2017 році заходів щодо протидії поширенню наркоманії та боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, а також затвердили план роботи координаційної ради на 2018 рік. За результатами обговорених питань прийняті відповідні рішення та надано доручення.