Четвер, 21 березня 2019 року

Новини за 13.03.18

13 березня під керівництвом голови райдержадміністрації О.Стуленя відбулась нарада з питання організації здійснення повноважень керівника державної служби в малочисельних структурних підрозділах райдержадміністрації зі статусом юридичної особи публічного права, а також їх кадрового та бухгалтерського обслуговування. В нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації І.Спасська, керівник апарату райдержадміністрації А.Старокожко, керівники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації. За результатами наради надано відповідні доручення.

13 березня голова райдержадміністрації О.Стулень провів робочу нараду з заступником голови райдержадміністрації І.Спасською та начальником управління фінансів райдержадміністрації О.Згоннік щодо розподілу залишків районного бюджету. За результатами наради надано відповідні доручення.

Того ж дня заступник голови райдержадміністрації І.Спасська та начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації М.Радченко взяли участь у робочій нараді під керівництвом голови районної ради С.Передерія щодо підготовки до 95-річчя з дня заснування району. Під час наради обговорили проведення святкового концерту, список запрошених тощо.

13.03.2018 заступник голови райдержадміністрації І.Спасська взяла участь у нараді під керівництвом голови районної ради С.Передерія щодо розвитку фізичної культури та спорту в районі. В нараді взяли участь: селищні/сільські голови, директори ЗНЗ, керівники фермерських господарств району. Обговорили стан справ в закладах освіти, КДЮСШ, фінансове та кадрове забезпечення тощо.