Середа, 26 вересня 2018 року

Новини за 29.03.2018

29 березня відбулось засідання колегії райдержадміністрації, участь в якому взяли: керівництво райдержадміністрації, керівники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, начальники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, інші. До порядку денного було включено питання: про забезпечення надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури; про організацію роботи виконкомів сільських, селищних рад щодо благоустрою підлеглих територій.

Засідання колегії пройшло в конструктивному руслі.

29 березня під керівництвом голови райдержадміністрації О.Стуленя відбувся семінар-нарада з селищними/сільськими головами. Під час заходу розглянуто питання: про декларування доходів фізичних осіб; про ремонт доріг загального користування місцевого значення; про організацію та проведення заходу «Врожай-2018» та інші питання. За результатами наради надано відповідні доручення.

29.03.2018 заступник голови райдержадміністрації І.Спасська взяла участь в селекторній нараді Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації щодо проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота».