П`ятниця, 22 березня 2019 року

Новини за 25.04.18

25.04.2018 голова райдержадміністрації О.Стулень взяв участь в нараді з питань підсумків проходження опалювального сезону 2017/18 року, підготовки та виконання планів заходів до опалювального сезону 2018/19 року та визначення шляхів вирішення проблемних питань.

25 квітня заступник голови райдержадміністрації І.Спасська взяла участь в селекторній нараді з питань відбору кандидатів на строкову військову службу та службу за контрактом.

Того ж дня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації І.Спасської відбувся семінар з управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації з питань проведення в районі заходу «Врожай-2018». За результатами проведення заходу надано відповідні доручення.

Надзвичайні події

Михайлівським РС ГУ ДСНС України в Запорізькій області в с.Тимошівка та на узбіччі дороги Мала Білозірка-Михайлівка при в’їзді в смт Михайлівка було виявлено вибухонебезпечні предмети часів ДСВ: мінометну міну 82 мм; два артсняряди 76 мм та один – 45 мм відповідно. Спільно з місцевим відділом поліції було вжито заходів щодо організації охорони місця знаходження вибухонебезпечних предметів. Заявки на знешкодження було відправлено у відповідні організації.