Вiвторок, 21 травня 2019 року

04.12.2013 в райдержадміністрації відбулась нарада

04.12.2013 в райдержадміністрації відбулась нарада за участю голови РДА С.Передерія, першого заступника голови РДА Л.Калужської, голови районної ради М.Фатєєва та начальника Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації С.Карпія, який перебував в Михайлівському районі з робочим візитом.
Учасники нарада обговорили проблемні питання екологічного стану району, а саме: руйнування берегів водних об’єктів, відсутність санкціонованих та облаштованих належним чином місць для вивезення побутового сміття і наявність стихійних сміттєзвалищ, недотримання окремими підприємствами вимог природоохоронного законодавства у сфері поводження з промисловими відходами, а саме – відсутність у них лімітів на утворення та розміщення відходів. Л.Калужська повідомила, що наразі вивчається питання виділення та оформлення земельної ділянки під полігон для твердих побутових відходів, а також проводяться розрахунки потреби коштів для виготовлення документації на облаштування захисних смуг на водних об’єктах.
Відділу економічного розвитку і торгівлі РДА доручено підготувати листи керівникам підприємств щодо необхідності отримання ними лімітів на утворення та розміщення відходів.
04.12.2013 голова райдержадміністрації С.Передерій провів робочу нараду з питання організації поїздки дітей пільгових категорій до м.Запоріжжя на новорічну виставу 24 грудня 2013р. В нараді взяли участь: заступник голови РДА О.Денисенко, начальник УСЗН РДА Л.Приступа, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Т.Кучерява, директор РЦСССДМ О.Денисенко.
04.12.2013 заступник голови РДА О.Денисенко провів нараду за участю керівників аптечних закладів, які беруть участь у Пілотному проекті щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, та головного лікаря ТМО району І.Гайдаржі. Присутні обговорили результати і перспективи реалізації Постанови Кабінету Міністрів України «Щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою», обсяги продажу відповідних ліків та стан освоєння коштів, виділених району на реалізацію Пілотного проекту.
О.Денисенко наголосив на необхідності посилення роботи з реалізації проекту, забезпечення максимального залучення хворих на гіпертонію до участі в ньому.