П`ятниця, 22 березня 2019 року

Новини за 07.05.2018

07 травня під керівництвом голови райдержадміністрації О.Стуленя відбулась оперативна нарада за участі начальників відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади тощо. Під час наради присутні обговорили питання: про хід проведення кампанії декларування доходів власників земельних часток (паїв); про ремонт доріг та впорядкування узбіч; про заходи з організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей в 2018 році; про придбання житла дітям-сиротам; про закінчення навчального 2017-2018 року; про забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету; про відзначення 73-ї річниці Другої світової війни. За результатами наради надано відповідні доручення.

Того ж дня голова райдержадміністрації О.Стулень провів зустріч з головою районної ради С.Передерієм, головним лікарем ТМО І.Гайдаржі та атестаційною комісією Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації щодо питання акредитування закладу охорони здоров’я.

07 травня на площі Перемоги в рамках відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за участю велосипедистів з числа учнів та педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів в смт Михайлівка була проведена велоестафета. Учасники заходу відвідали історичні об’єкти, вшанували загиблих у роки Другої світової війни хвилиною мовчання.