П`ятниця, 22 березня 2019 року

Новини за 29.05.2018

29.05.2018 голова райдержадміністрації О.Стулень провів нараду за участі заступника голови райдержадміністрації І.Спасської та керівника апарату райдержадміністрації А.Старокожко щодо підготовки до колегії райдержадміністрації. Обговорили попередню дату та час проведення заходу, порядок денний тощо. За результатами наради надано відповідні доручення.

Того ж дня голова райдержадміністрації О.Стулень відвідав Михайлівську селищну раду з метою обговорення питань фінансування Михайлівської пожежної частини та співфінансування Пришибської місцевої пожежної охорони.

29 травня заступник голови райдержадміністрації І.Спасська провела нараду за участі представників відділу культури та туризму райдержадміністрації з питання підготовки до Дня захисту дітей. За результатами наради надано відповідні доручення.

29.05.2018 заступник голови райдержадміністрації І.Спасська провела нараду за участі представників управління агропромислового розвитку райдержадміністрації щодо готовності матеріалів для розгляду на сесії районної ради сьомого скликання.

Інше

25 травня в районному будинку культури відбувся фінал конкурсу «Кращий голос Михайлівщини – діти» за підтримки народного депутата України С.Валентирова.