Недiля, 25 серпня 2019 року

09.12.2013 голова райдержадміністрації С. Передерій провів нараду з питань готовності служб району до роботи в зимовий період

09.12.2013 голова райдержадміністрації С. Передерій провів нараду з питань готовності служб району до роботи в зимовий період. В нараді взяли участь: перший заступник голови РДА Л.Калужська, начальник відділу з питань цивільного захисту населення РДА М. Суптеля, начальник відділу ЖКГта будівництва РДА В. Бабанін, керівники служб району. В ході наради заслухано звіт керівників спеціалізованих служб про готовність до роботи в можливих складних погодних умовах, забезпеченість експлуатаційними матеріалами, в тому числі – сумішей проти ожеледиці та паливно-мастильними матеріалами.
Станом на 9.12.2013 загальна кількість техніки, що може бути використана для ліквідації можливих аварійних ситуацій та надання допомоги населенню – 34 одиниці, з яких 26 од. спеціальної техніки, 6 легкових та 2 вантажні автомобілі. Також в разі необхідності може бути залучено 15 одиниць тракторної техніки з обладнанням, пристосованим для розчистки доріг, яка належить підприємствам, установам та організаціям району. В районі передбачено створення в разі необхідності 15 стаціонарних пунктів обігріву людей: 12 при сільських та селищних радах, 3 – в місцях можливого відстою вантажної техніки. Складною залишається ситуація із забезпеченістю Михайлівської філії райавтодору посипковими та паливно-мастильними матеріалами через недостатнє постачання.
Також учасники наради обговорили стан готовності правоохоронних органів та рятівних службдо роботи в період новорічних та Різдвяних свят.
09.12.2013 заступник голови РДА О.Денисенко провів нараду за участю в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА О.Сушко та завідувача районним методичним кабінетом C.Штуль щодо створення психолого-медико-педагогічної комісії з метою з метою виявлення і створення соціально-психологічних умов для розвитку особистості.
               C.Штуль доручено розробити Положення про психолого-медико-педагогічну комісію, визначити її склад та підготувати проект відповідного розпорядження.

Пошук

Важливо