Вiвторок, 23 квiтня 2019 року

Новини за 27.06.2018

27.06.2018 в районному будинку культури відбулись урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня Конституції України. У заходах взяли участь: керівництво району, трудові колективи підприємств, установ та організацій району. Перед урочистостями відбулось покладання квітів до меморіалу Клятва, пам’ятника Т.Г.Шевченку та пам’ятних знаків.

Того  ж дня святкові заходи були проведені на територіях усіх селищних, сільських рад району.

27.06.2018 голова райдержадміністрації О.Стулень взяв участь в II-му засіданні сесії Михайлівської селищної ради сьомого скликання. Під час сесії депутати розглянули ряд питань, основні з яких: про встановлення єдиного податку на території Михайлівської селищної ради; про Програму селищної ради «Відпочинок та оздоровлення дітей у 2018 році»; про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22.12.2017 №2 «Про селищний бюджет на 2018 рік» (зі змінами та доповненнями); про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (змін) меж смт Михайлівка Михайлівського району Запорізької області та інші питання.

27 травня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації І.Спасської відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при Михайлівській райдержадміністрації. В ході засідання комісії було розглянуто ряд питань, які взято під особистий контроль керівництва до повного їх виконання.