Четвер, 18 квiтня 2019 року

20 років Обласний Фонд розвиває «Сільські подвір’я» Запорізької області

20-річчя відзначає комунальна установа «Обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Запорізької обласної ради, яка протягом багатьох років посідає одне з перших місць серед 24 подібних установ України.

За час діяльності фонду більше 11 тисяч осіб отримали кредити завдяки Фонду та обласній програмі «Сільське подвір’я». На це було виділено з державного бюджету – 20 млн. гривень, з обласного – 19 млн. гривень, з місцевих – 2 млн. гривень.

- Це вагомий приклад використання податків, які надходять від платників, на розвиток Запорізької області та запорізького села. Дуже радує, що люди бажають жити в селі, працювати в селі, залишатися там, і це дуже важливо, - зауважила директор установи Людмила Любім.

Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков з нагоди річниці створення фонду вручив трудовому колективу почесну грамоту за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у забезпечення позитивного розвитку програми «Сільське подвір’я».

- Ви робите дуже серйозну справу. Ви проробили значний обсяг робіт, але черга в 390 чоловік теж є. А це означає, що фонд необхідний та користується попитом. Завдяки «Сільському подвір’ю» люди роблять правильний вибір: залишатися в Україні, в селі та розвивати його. Дякую за вашу працю, пам’ятайте, що ви потрібні запоріжцям, - привітав колектив фонду Єгор Семенков.

Також в день ювілею фонду та особистого ювілею Людмилі Любім вручено орден ІІІ ступеня «За заслуги перед Запорізьким краєм». З цими подіями директора установи вітали представники районної влади, обласного профспілкового комітету, колективу установи.

За інформацією Запорізької обласної ради