Четвер, 18 квiтня 2019 року

НА АВТОШЛЯХАХ РЕГІОНУ ПОСИЛЕНО КОНТРОЛЬ ЗА ПАСАЖИРСЬКИМИ ПЕРЕВЕЗЕННЯМИ.

1За дорученням Національної поліції України на території держави, у тому числі в Запорізькій області, проводиться комплекс заходів «Перевізник». Поліцейські проводять профілактичну роботу з учасниками дорожнього руху, перевіряють дотримання вимог законодавства з боку перевізників на пасажирському транспорті.

Комплекс цільових заходів має на меті посилення контролю за безпекою дорожнього руху під час перевезення пасажирів, зниження рівня аварійності та тяжкості її наслідків.

З початку року на автошляхах Запорізької області сталося 1787 дорожньо-транспортних пригод, із них 330 – з потерпілими. Крім цього, зросла  кількість ДТП з постраждалими за участю пасажирського транспорту.

Для забезпечення безпеки дорожнього руху на аварійно небезпечних ділянках автошляхів у Запорізькій області та місцях концентрації ДТП залучено додаткові наряди груп реагування патрульної поліції. До правоохоронців також долучаються представники Укртрансбезпеки.

Поліцейські проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед пасажироперевізників, особливо тих, що надають послуги з нерегулярних перевезень пасажирів та організованих груп дітей, стосовно вимог законодавства у сфері безпеки дорожнього руху, заборони здійснення нерегулярних або регулярних спеціальних пасажирських перевезень, регулярних пасажирських перевезень на міжміських автобусних маршрутах протяжністю понад 150 км автобусами, не обладнаних тахографами.

Під час перевірок пасажироперевізників особлива увага приділяється технічному стану транспортних засобів, наявності та справності аварійних виходів, розташуванню місць для сидіння, зберігання транспортних засобів за місцем їх стоянки, організації передрейсового контролю технічного стану автобусів,  проведення щозмінного медичного огляду водіїв, виявленню порушників порядку провадження господарської діяльності у сфері перевезення пасажирів,  вимог правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів.

Так, Михайлівською районною державною адміністрацією, на виконання підпункту 2 пункту 3розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 15.12.2017 року №698 «Про підвищення рівня безпеки дорожнього руху та якості послуг при перевезенні пасажирів автомобільним транспортом у Запорізькій області» було проведено моніторинг стану обслуговування міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутів загального користування, що проходять по території району на основі угод укладених із Запорізькою обласною державною адміністрацією.

Під час проведення моніторингу порушень не виявлено.