Четвер, 28 травня 2020 року

Вхід на сайт

Новини за 06.09.2018

06.09.2018 голова райдержадміністрації О.Стулень взяв участь у відкритті меморіальної дошки учаснику АТО В.Федану в Любимівській ЗОШ I-III ступенів, який загинув 11.08.2017 року від осколочних поранень, отриманих в районі «Промзона» на околиці м. Авдіївка, Донецької області. Також на заході були присутні: голова районної ради С.Передерій, голова Роздольської ОТГ В.Копєйченко, в.о. старости Любимівського старостинського округу Д.Сидєльніков, вчителі, учні, односельці, рідні та близькі В.Федана. По закінченню заходу присутні вшанували пам’ять загиблого героя хвилиною мовчання.

Того ж дня під керівництвом голови райдержадміністрації О.Стуленя відбулась нарада за участі голови Михайлівської ОТГ О.Ракши, голови Плодородненської ОТГ А.Ходирєва, начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації М.Радченка щодо проведення в смт Михайлівка ярмарки з нагоди 95-ї річниці утворення району. За результатами наради надано відповідні доручення.

06 вересня голова райдержадміністрації О.Стулень провів нараду з питання відпрацювання плануючих документів евакуації населення у разі загрози виникнення надзвичайної ситуації на Запорізькій АЕС. В нараді взяли участь: голова Михайлівської ОТГ О.Ракша, голова Плодородненської ОТГ А.Ходирєв, в.о. старости Тимошівського старостинського округу А.Петров, представник Придніпровського міжрайонного управління зрошувальних систем І.Ситенький, в.о. начальника відділу містобудування та архітектури, ЖКГ та ЦЗН райдержадміністрації В.Бабанін та головний спеціаліст відділу М.Суптеля. За результатами наради надано відповідні доручення.

06 вересня начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Т.Кучерява в м.Запоріжжя отримала ключі від нового шкільного автобуса, який був придбаний на умовах співфінансування за рахунок освітньої субвенціїта місцевих бюджетів. Автобус буде підвозити дітей до опорного навчального закладу – Михайлівської ЗОШ I-III ступенів-гімназія. 

Того ж дня голова райдержадміністрації О.Стулень привітав вчителів та учнів з придбанням нового автобусу та зазначав, що для успішного впровадження освітньої реформи необхідно забезпечити належні умови для проїзду дітей до навчальних закладів району. 

Пошук

Важливо