Недiля, 25 серпня 2019 року

Експрес новини 17.12.2013-18.12.2013

17.12.2013

 Під головуванням першого заступника голови РДА Л.Калужської відбулась нарада з питання виконання місцевих бюджетів, раціонального використання бюджетних коштів у районі та забезпечення виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери. В нараді взяли участь: начальник управління фінансів РДА О.Згоннік, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА О.Сушко, головний лікар ТМО району І.Гайдаржі, начальник відділу культури і туризму РДА М.Радченко, начальник управління ПФУ в Михайлівському районі В.Щусь, начальник Михайлівського відділення Токмацько-Михайлівської ОДПІ Л.Ільїна та інші.

В ході наради йшлося про шляхи економії бюджетних коштів та їх ефективне використання. Начальник управління фінансів РДА О.Згоннік повідомила, що району виділено додаткову дотацію на суму 300 тис. грн., але цей додатковий фінансовий ресурс дозволить лише частково розрахуватися з бюджетниками по заробітній платі. Л.Калужська зазначила, що питання своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери перебуває на контролі райдержадміністрації. За її словами основні завдання влади сьогодні – це успішне завершення бюджетного року, виконання доходної частини місцевих бюджетів, планове здійснення видатків, недопущення заборгованості за спожиті енергоносії та формування місцевих бюджетів на 2014 рік на економічно обґрунтованих показниках.

 

18.12.2013

В ТМО району відбулась нарада за участю заступника голови райдержадміністрації О.Денисенка, військкому Василівсько-Михайлівського ОМВК підполковника С.Білодіда, головного лікаря ТМО району І.Гайдаржі та начальника відділу цивільного захисту населення РДА М.Суптелі.

Учасники наради обговорили питання щодо організації проведення приписки юнаків 1997 р.н. до призовної дільниці, виділення окремого приміщення та призначення медпрацівників для проведення медоглядів призовників, а також визначили склад призовної комісії.

Того ж дня заступник голови РДА О.Денисенко провів робочу нараду з питання підготовки до новорічних та Різдвяних свят. У нараді взяли участь представники відділу культури і туризму РДА, відділу організаційної роботи апарату РДА, Михайлівської селищної ради.

Пошук

Важливо