Вiвторок, 21 травня 2019 року

Новини за 10.09.2018

10.09.2018 під керівництвом голови райдержадміністрації О.Стуленя відбулась оперативна нарада за участі начальників відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади, Михайлівського селищного голови О.Ракши, місцевих ЗМІ. Під час наради обговорили питання: про початок нового 2018/2019 навчального року; про літній відпочинок та оздоровлення дітей району влітку 2018 року; про стан пожеж за 8 місяців 2018 року в районі; про створення пожежної охорони в смт Пришиб. За результатами наради надано відповідні доручення.

10 вересня під керівництвом голови райдержадміністрації О.Стуленя відбулась нарада за участі голів, землевпорядників об’єднаних територіальних громад району, представників Михайлівського відділення та Василівського управління податкової інспекції. За результатами наради надано відповідні доручення.

Того ж дня відбулась нарада щодо проведення ярмарку з нагоди святкування 95-ї річниці утворення Михайлівського району. Обговорили дату, місце та час проведення свята, відповідальних осіб тощо. За результатами наради надано відповідні доручення.