До уваги мешканців Михайлівського району!!!
Відповідно до п. 8 та п. 9 Національного плану, на період до 2020 року в Україні передбачається організація заходів, пов'язаних з проведенням «Днів без автомобілів». Метою проведення цих заходів є дотримання принципів свідомого екологічного способу життя, а також відповідального ставлення до навколишнього природного середовища та скорочення викидів у повітря газів, зокрема СО2.
При належній масштабній організації вищезазначених заходів прогнозується, що до 2020 року Україна може досягти щорічної економії енергії в розмірі більше 20 тис. т.н.е.
Щороку 22 вересня у світі проводиться заходи присвячені Міжнародному дню без автомобілів.
Тож закликаємо і Вас долучитися до дотримання принципів свідомого екологічного способу життя та хоча б на один день, по можливості, відмовитися від використання транспортних засобів!!!