Середа, 26 лютого 2020 року

Якісні, доступні і результативні соціальні послуги для сім’ї з дітьми – одне із завдань, поставлених Президентом України

Міжвідомча рада16 грудня в райдержадміністрації відбулось засідання міжвідомчої ради з питань координації дій суб’єктів соціальної роботи з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, та попередження насильства в сім’ї.

 

Відкриваючи засідання, заступник голови райдержадміністрації Олександр Денисенко звернув увагу присутніх на те, що Президент України Віктор Янукович визначає захист прав дітей одним із ключових пріоритетів держави.

- Якісні, доступні і результативні соціальні послуги для сім’ї з дітьми – одне із завдань, поставлених Президентом України. Тож я наголошую на важливості ефективної співпраці суб’єктів соціальної роботи, райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування та відповідних служб задля удосконалення роботи із своєчасного виявлення проблемних сімей та надання послуг найуразливішим категоріям населення, - зазначив О.Денисенко.

Під час засідання його учасники розглянули ряд питань, що стосуються соціального супроводу сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Пошук

Важливо