Недiля, 19 травня 2019 року

Новини за 01.10.2018

01 жовтня під керівництвом голови райдержадміністрації О.Стуленя відбулась нарада з питань створення Пришибської пожежної частини та хід виконання Програми «Шкільний автобус». В нараді взяли участь: голова районної ради С.Передерій, Михайлівський селищний голова О.Ракша, Роздольський сільський голова В.Копєйченко, начальник Михайлівського РС ГУ ДСНС Р.Романенко. За результатами наради надано відповідні доручення.

Того ж дня перший заступник голови райдержадміністрації І.Спасська провела робочу зустріч з начальником відділу культури та туризму райдержадміністрації М.Радченком щодо організаційних моментів участі делегації району в Покровській ярмарці в м.Запоріжжя.

01.10.2018 перший заступник голови райдержадміністрації І.Спасська та фахівці служби у справах дітей райдержадміністрації взяли участь в обласному святі з нагоди Дня всиновлення (м.Запоріжжя).

29 вересня в смт Михайлівка відбулись урочистості з нагоди 95-ї річниці утворення Михайлівського району. На святі були присутні: голова райдержадміністрації О.Стулень, перший заступник голови райдержадміністрації І.Спасська, голова районної ради С.Передерій, сільські та селищні голови, представники сільських та селищних територіальних громад, мешканці району. Почесними гостями свята були: голова обласної ради Г.Самардак, депутат обласної ради В.Дудка, помічник народного депутата України С.Валентирова – Т.Бутилкіна. Під час заходу голова обласної ради Г.Самардак повідомив, що розпорядженням голови обласної ради від 25.09.2018 № 356-н «Про нагородження відзнаками Запорізької обласної ради» голову наглядової ради ПАТ «Михайлівський райагропостач» Г.Шаламову нагороджено орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» IIступеня та вручив нагороду.

В рамках Дня району було проведено ярмарки продажу товарів сільгоспвиробництва та промислових і продовольчих товарів, виставку сільськогосподарської техніки; працювали атракціони, виставки декоративно-ужиткового мистецтва, виробів народних умільців, ігрові та конкурсні програми, концерт вихованців районного Дитячого центру та самодіяльних колективів району, зліт байкерського клубу «Дике поле», тощо. Також на святі були присутні гості з Токмацького та Мелітопольського району, які привезли свою продукцію. Найактивніші учасники заходу отримали подяки.

За сприяння народного депутата України С.Валентирова для маленьких гостей свята працювали безкоштовні атракціони. Завершилось святкування дискотекою та святковим фейєрверком.