Субота, 18 сiчня 2020 року

Реформування податкової служби

dfsФіскальна служба Запорізької області наближається до завершального етапу реалізації дворівневої системи контролю та адміністрування податків і зборів, відповідно до якої Головне управління ДФС у Запорізькій області здійснюватиме фіскальні функції, а сервісне обслуговування відбуватиметься на районному рівні.

На даний момент вже утворено 11 управлінь ГУ ДФС області, у складі яких сформовані 12 державних податкових інспекцій. Об'єднані державні податкові інспекції втратили статус юридичної особи та припиняють свої повноваження.

Нагадаємо, минулого року до Головного управління ДФС у Запорізькій області з районних інспекцій разом із профільними підрозділами перейшли аудиторські функції, адміністрування податків і зборів з юридичних осіб, фізичних осіб, а також контроль за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів та погашення податкового боргу.

Василівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області має у своєму складі Василівську державну податкову інспекцію на правах відділу,яка обслуговує платників Василівського та Михайлівського районів, тому саме управління має безпосередній контакт із мешканцями регіонів.

Фіскальна служба Запорізької області стає більш мобільною та сучасною. Електронний кабінет надає доступ до податкової інформації в режимі реального часу, що не потребує формування додаткових запитів та отримання витягів, і дає можливість перегляду як всієї податкової інформації ,так і документів.які подавалися в паперовому та електронному вигляді.

Функціональна частина ЕКЛ пропонує такі послуги:

 • доступ в режимі онлайн до інформації з реєстрів доходів фізичних осіб;
 • отримання відомостей про суми отриманих доходів і утриманих податків;
 • електронне листування з органами ДФС;
 • доступ до особистої інформації ('реєстраційні та облікові дані, індивідуальний календар, дані інтегрованої картки);
 • подання звітності;
 • сплата податків Ілля фізичних осіб);
 • сервіси систем електронного адміністрування ПДВ та електронного адміністрування;
 • реалізації пального;
 • надсилання запитів на отримання інформації, заяв на реєстрацію платником окремих податків, отримання витягів з реєстрів;
 • реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування в Єдиномуреєстрі;
 • податкових накладних та інші.

Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: https://cabinet.sfs.gov.ua. а також через офіційний веб-портал ДФС. Отже, для цього не потрібно встановлювати додаткове програмне забезпечення. Його функціонал складається з двох частин: відкритої (загальнодоступної), увійти до якої можна без ідентифікації користувача, та приватної — це власне, особистий кабінет, вхід до якої передбачено за допомогою електронного цифрового підпису. Електронні ключі можна безкоштовно отримати у фіскальній службі (http://acskidd.gov.ua/).

Докладна інформація про Територіальні управління (структуру, контакти, адреси) розміщена на сайті фіскальної служби:

Пошук

Важливо