Четвер, 28 травня 2020 року

Вхід на сайт

Новини за 18.10.2018

18 жовтня голова райдержадміністрації О.Стулень взяв участь в роботі дев’ятої сесії Михайлівської селищної ради сьомого скликання. Під час роботи сесії депутати розглянули питання: про внесення змін до бюджету селищної ради на 2018 рік, про вирішення земельних питань; про внесення змін до статутів дошкільних та шкільних навчальних закладів та інші питання.

18.10.2018 перший заступник голови райдержадміністрації І.Спасська взяла участь в селекторній нараді з питань підготовки та сталого проходження опалювального сезону 2018/2019 року.

18.10.2018 під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації І.Спасської відбулась нарада щодо відзначення 75-ї річниці визволення району. В нараді взяли участь: заступник голови районної ради І.Лагєрєва, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації М.Радченко, начальник відділу організаційної роботи та документального забезпечення апарату райдержадміністрації І.Зезуль, секретар Михайлівської селищної ради О.Лактіонов, директор районного будинку культури О.Сапальова, методист відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації І.Саютіна. Під час наради обговорили сценарій урочистостей, дату, місце та час проведення свята, тощо. За результатами наради надано відповідні доручення.

Пошук

Важливо