Середа, 26 лютого 2020 року

Із неба в український край іде зимовий Миколай

Св.МиколайДень Святого Миколая-Чудотворця в Україні є особливо бажаним та для багатьох улюбленим дитячим святом.

Люди люблять і шанують свято Миколая, яке завжди супроводжує особлива атмосфера, а найбільші його прихильники – діти, адже Миколай-Чудотворець вважається їхнім покровителем та почесним охоронцем.

 

Зимового Миколая завжди відзначають урочисто та весело, запрошують гостей. От і в Михайлівській ЗОШ І-ІІ ступенів №2 урочисто, з піснями, танцями, театралізованою виставою та конкурсами, відзначили це чарівне свято, яке стало справжнім подарунком для діток.

Заходи відбувалися не тільки на сцені актової зали – активну участь діти взяли і у виставці малюнків та стіннівок, конкурсі композицій із цукерок «Моє солодке дитинство».

Не обійшлося й без головної події цього свята - Святий Миколай вручив дітлахам подарунки, а вони, в свою чергу, подякували йому за гостинці, затишок, добро та ласку.

Святковий настрій з дітьми розділили заступник голови райдержадміністрації Олександр Денисенко та начальник відділу організаційної роботи апарату РДА Ірина Матросова, які привітали учнів та трудовий колектив зі святом.

         - В цей день і дорослі і діти чекають чогось чарівного та святкового, хочеться, щоб він приніс вам справжню казку і всі бажання здійснились! В День Святого Миколая діти отримують довгоочікувані подарунки, але головне – вони вчаться добру и любові до людей, щоб зберегти цю традицію та передати її з покоління в покоління, - зазначив О.Денисенко, звертаючись до присутніх. Також він підкреслив, що турбота про дітей та вирішення питань, пов’язаних із захистом їхніх прав, завжди знаходяться й в центрі уваги районної влади. Адже Президент України Віктор Янукович вимагає, щоб кожна дитина щоденно відчувала турботу і захист держави.

Пошук

Важливо