П`ятниця, 29 травня 2020 року

Вхід на сайт

Новини за 26.10.2018

26.10.2018 члени районної комісії з питань евакуації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації І.Спасської взяли участь у тренуванні органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на ВП «Запорізька АЕС», яке відбулося у режимі відео-зв’язку.

26 жовтня голова райдержадміністрації О.Стулень взяв участь у показовому розгортанні проміжного пункту евакуації у Василівському районі (у рамках проведення тренування).

Того ж дня перший заступник голови райдержадміністрації І.Спасська взяла участь у засіданні щодо підведення підсумків тренування, яке відбулося у селекторному режимі.

26.10.2018 під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації І.Спасської відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при Михайлівській райдержадміністрації. В ході засідання комісії було розглянуто ряд питань, які взято під особистий контроль керівництва до повного їх виконання.

Пошук

Важливо