Вiвторок, 23 квiтня 2019 року

Благодійний марафон до Дня Збройних Сил України

zsuЗа ініціативи обласної координаційної ради учасників Антитерористичної операції та за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації у Запорізькому регіоні стартував четвертий благодійний марафон до Дня Збройних Сил України.

 Кошти марафону спрямують на адресну допомогу колишнім солдатам, в першу чергу інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили до складної життєвої ситуації.

Розподіл коштів, які надійшли від підприємств, установ, організацій жителів області, відбувається за територіальним принципом, у межах надходжень від міст, районів та громад. Організовує розподіл коштів Спостережна рада у складі ветеранів АТО та ООС, батьків загиблих воїнів, військовослужбовців Збройних Сил України.

Виходячи із вищесказаного, районна державна адміністрація пропонує трудовим колективам незалежно від форми власності, громадським організаціям та об’єднанням, громадянам підтримати ініціативу обласної координаційної ради учасників Антитерористичної операції, не залишатися осторонь від проблемних питань, пов’язаних із захисниками суверенітету та територіальної цілісності України, та прийняти участь у марафоні.

Перерахунок коштів здійснювати за наступними реквізитами:

  1. Одержувач коштів - громадська організація "Запорізька міська організація ветеранів АТО"
  2. Розрахунковий рахунок - 26003055740780 в АТ "Приватбанк"
  3. Код ЄДРПОУ банку - 14360570
  4. Код ЄДРПОУ організації - 41730055  
  5. МФО - 313399
  6. Призначення платежу - участь у обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації,дані фізичної особи) для (назва району, громади).

При заповнені пункту 6 (призначення платежу) вказувати повну назву підприємства, установи, організації, дані фізичної особи, громади, та обов’язково - Михайлівський район.

Контактна особа – Слива Юлія Олександрівна

моб.тел. – (067) 1272973 та (063) 5553304

 Михайлівська районна державна адміністрації