Недiля, 25 серпня 2019 року

Веб-портал Пенсійного фонду України - он-лайн послуги

pfuНадійний помічник в обслуговуванні громадян з питань пенсійного забезпечення на сьогодні є веб-портал електронних послуг Фонду. Це досить зручно та економить час. Який порядок реєстрації? Треба прийти до управління Пенсійного фонду і оформити заяву, при собі мати паспорт та ідентифікаційний код.

Зайшовши на веб-портал Пенсійного фонду України за адресою www.portal.pfu.gov.ua і вибравши пункт меню “реєстрація на порталі”, заповніть реєстраційну форму, вибравши логін і пароль. На електронну адресу, яку ви вказали, надійде лист, потрібний для підтвердження реєстрації. Після підтвердження ви отримаєте повідомлення з веб-порталу про успішне закінчення реєстрації.

Кожна застрахована особа може отримувати щомісяця на свою електронну адресу виписку із системи персоніфікованого обліку. Там буде перелік страхувальників, які подали щодо неї відомості, вказано суму заробітку, з якої сплачено страхові внески, кількість днів стажу, будуть відмітки про сплату єдиного внеску; відомості про спеціальний (пільговий) стаж. Пенсіонери зможуть регулярно діставати відомості з власної пенсійної справи. Там вказано вид та суму призначеної пенсії. Уся індивідуальна інформація є конфіденційною і не підлягає розголошенню. Також на порталі багато довідкової інформації. Громадяни і застраховані особи можуть довідатись про умови нарахування та сплати єдиного внеску, порядок складання та подання звітності, зразки бланків, заяв.

Пенсійний фонд зробив ще один крок до того щоб спростити спілкування громадян із Фондом, максимально наблизити свої послуги до людей.

Пошук

Важливо