Недiля, 25 серпня 2019 року

Михайлівчани вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні

1

24 листопада з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморівв Україні в центральному парку ім.М.Чудновського біля пам’ятного знаку Жертвам голодомору 1932-1933 рр. проведено траурний мітинг, участь у якому взяли: перший заступник голови райдержадміністрації І.Спасська, заступник голови районної ради І.Лагєрєва, Михайлівський селищний голова О.Ракша, представники трудових колективів райдержадміністрації, районної ради, Михайлівської селищної ради, установ та організацій, учні шкіл та інші. Учні опорного комунального закладу «Михайлівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ст.- гімназія"» виступили із літературною композицією до Дня пам’яті жертв голодоморівв Україні. Настоятель Свято-Покровського храму о.Міхаїл відправив панахиду по померлих від голоду.

Присутні приєднались до Загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам'яті жертв голодоморів в Україні та поклали до пам’ятного знаку квіти, траурні вінки, композиції із житніх та пшеничних колосків, запалені лампадки. Також о 16.00 проведено акцію «Запали свічку», під час якої мешканці району запалили свічки пам’яті на підвіконнях своїх осель та адмінбудівель.

Цього дня в Михайлівському районі було приспущено Державні Прапори України, обмежено рух автомобільного транспорту. Жалобні акції, мітинги, вечори-реквієми та інші скорботні заходи пройшли на території всіх сільських та селищних рад району. У закладах культури та освіти району проведено бесіди, уроки пам'яті, класні години, оформлено тематичні виставки, викладки матеріалів.

Пошук

Важливо