Недiля, 16 червня 2019 року

ВИЗНАЧЕНО ПРОЕКТИ, ЯКІ БУДУТЬ РЕАЛІЗОВАНІ У 2019 РОЦІ ЗА КОШТИ ДФРР

1Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Елли Слепян відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. У роботі взяли участь заступники голови облдержадміністрації Едуард Гугнін та Віктор Скобліков, директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Оксана Матвіїшина та члени комісії.

Учасники засідання  підбили підсумки роботи на завершення року та обговорили перелік проектів і програм, які будуть реалізовані за рахунок ДФРР у прийдешньому році.

Так, Елла Слепян повідомила, що впродовж року було завершено сім проектів, а саме:  проведено реконструкцію будівлі обласної філармонії (ІІІ черга), водопровідних мереж у с. Чкалове Веселівського району та с. Малишівка Запорізького району, будівлі спеціалізованої школи № 23 у м. Мелітополь, лікарської амбулаторії у селищі Нове Мелітопольського району, дитячого садочка в с. Малокатеринівка Запорізького району. Крім цього, капітально відремонтовано дитячий навчальний заклад № 41 у м. Бердянськ.

- У 2018 році розпочато реалізацію масштабних проектів, технологічний цикл будівельних робіт яких більше ніж один рік. Для фінансування у 2019 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку до переліку включено 11 проектів, які ми сьогодні маємо розглянути і затвердити, - зазначила Елла Слепян.