Недiля, 16 червня 2019 року

УВАГА!!! Змінено бюджетні рахунки для сіл, селищ і міст, що об’єднались у територіальні громади

dfsУ Михайлівському районі Запорізької області триває процес децентралізації,  об’єднання територіальних громад сіл, селищ та міст регіону. Відтак відповідно до вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» у органах Державної казначейської служби з 03.01.2019 відкрито нові рахунки для зарахування надходжень до новоутворених об’єднаних територіальних громад, місцеві ради яких набули повноважень за результатами місцевих виборів, що відбулися у 2018 році (Михайлівська ОТГ, Роздольська ОТГ).

Разом із тим попередні рахунки, що були відкриті для сіл, селищ, міст, що увійшли до складу об’єднаних територіальних громад, починаючи з 03.01.2019 закрито.

Платники Пришибської сільради сплачують кошти на старі рахунки (що діяли у 2018 році).

Отож, шановні платники, будьте уважними! І задля недопущення випадків помилкової сплати податків і зборів на неправильні бюджетні рахунки з подальшими негативними наслідками як для бюджету ОТГ, так і для суб’єкта господарювання, що помилився, дізнайтесь реквізити відкритих в органах Казначейства рахунків на веб-порталі ДФС України в рубриці «Бюджетні рахунки» з посиланням http://dp.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/ або завантажити їх у форматі excel за цим посиланням.