П`ятниця, 19 липня 2019 року

ПРО НАДАННЯ ДОПОМОГИ

До Запорізької обласної державної адміністрації надійшов лист директора благодійної організації "Благодійний фонд "Голос Народної Ради" щодо надання благодійної допомоги фонду "Голос Народної Ради" для завершення благодійної акції "Глаза и уши наших воинов". Метою благодійної акції є розробка, виготовлення, випробовування, сертифікація та передача до підрозділів Збройних Сил України зразків нестандартного обладнання "Командирський блок" з комплектом розвідувальної техніки (безпілотні літальні апарати), необхідних для більш ефективного та безпечного виконання бойових завдань захисниками Вітчизни.

Для доведення "Командирського блоку" до повної комплектації та завершення благодійної акції необхідно виготовити по 2 комплекти безпілотних літальних апаратів типу "Мираж - Аеро". Але завершення акції на даний момент не можливе у зв’язку з відсутністю для цього необхідних коштів.

Прохання трудовим колективам незалежно від форми власності, громадським організаціям та об’єднанням, небайдужим громадянам підтримати ініціативу директора благодійної організації "Благодійний фонд "Голос Народної Ради", не залишатися осторонь від проблемних питань, пов’язаних із захисниками суверенітету та територіальної цілісності України, та взяти участь у зборі коштів.

За більш детальною інформацією звертатися до засновника проекту, директора благодійної організації "Благодійний фонд "Голос Народної Ради" Єрьоменка Сергія Григоровича за тел.: 0612-39-02-02, моб.тел.: 067-116-09-20, 095-674-41-03 та на електронну пошту grigorich.еЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Пошук

Важливо