Вiвторок, 18 лютого 2020 року

СУБ’ЄКТІВ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ АБО ПЛАНУЮТЬ ЗДІЙСНЮВАТИ ОПЕРАЦІЇ З МЕТАЛОБРУХТОМ, ЗАСТЕРІГАЮТЬ ВІД ПІДРОБОК

1Нещодавно Запорізькою облдержадміністрацією зафіксовано випадок підробки одним із підприємств України акта обстеження спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств та їх приймальних пунктів на відповідність вимогам Закону України «Про металобрухт».

У зв’язку з цим облдержадміністрація доводить до відома всіх підприємств, установ та організацій, які здійснюють або планують здійснювати операції з металобрухтом, таку інформацією.

З метою забезпечення вільного доступу громадськості та контролюючих органів до інформації, якою володіє облдержадміністрація у сфері відносин, що виникають у процесі здійснення  операцій з металобрухтом, на офіційному веб-сайті облдержадміністрації розміщено та постійно оновлюєтьсяПерелік підприємств, які отримали акт обстеження спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств та їх приймальних пунктів на відповідність вимогам Закону України «Про металобрухт» та можуть здійснювати операції, пов’язані з металобрухтом.

Підставою для включення до переліку є отримання акта обстеження спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств та їх приймальних пунктів на відповідність вимогам Закону України «Про металобрухт».

Підприємства, щодо яких виявлено порушення вимог Закону України «Про металобрухт» та діючого законодавства України, виключаються з переліку.

Зважаючи на це, просимо бути пильними, зазначену інформацію взяти до відома та враховувати в роботі.

У разі виникнення запитань та за більш докладною інформацією просимо звертатися до Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації за тел. (061)-239-92-42.

Додатково звертаємо увагу, що відповідно до ст. 16 Закону України «Про металобрухт» особи, винні у порушенні законодавства, що регулює здійснення операцій з металобрухтом, несуть адміністративну, цивільно-правову чи кримінальну відповідальність згідно із законами України.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Пошук

Важливо