Недiля, 19 травня 2019 року

Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів в інших державах, шановні члени сімей загиблих, ветерани війни, миротворці!

115 лютого святковий і одночасно трагічний день. 30 років тому відбулось виведення військ з Афганістану. Понад дев’ять років контингент Радянських військ перебував на території цієї країни.

Свої вітання з цієї нагоди ми, в першу чергу, адресуємо вам, воїнам -«афганцям», героям воєн і локальних конфліктів в інших державах.

Ви завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги, зразком людини, для якої «ОБОВ'ЯЗОК» - це не просто слово, а норма поведінки, суть життя.

Афганська війна стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав вдома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів.

Священною є пам'ять про ваш героїзм та відвагу, вірність військовому обов’язку, мужність та витримку.

15 лютого ми вшановуємо пам'ять загиблих, схиляємо голову перед їх подвигом. Вічна їм пам'ять!

Шануємо живих, ви - Герої назавжди! Подвиги учасників бойових дій - це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодними змінами у сучасному мінливому світі.

Бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!

Голова райдержадміністрації                                        О.В. Стулень