Недiля, 19 травня 2019 року

Новини за 15.02.19

15 лютого голова райдержадміністрації О.Стулень взяв участь у зборі керівного складу цивільного захисту області з підведення підсумків роботи у 2018 році та визначення основних завдань на 2019 рік.

15 лютого біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам в смт Михайлівка відбулись урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Участь в урочистому мітингу взяли: керівництво району, воїни-інтернаціоналісти, їх близькі та рідні, колективи підприємств, установ, організацій, учні ЗНЗ та Михайлівського ВПУ.

Під час мітингу до присутніх звернулись: Михайлівський селищний голова О.Ракша, голова Михайлівської районної територіальної організації Спілки ветеранів Афганістану О. Тарасенко, настоятель церкви Різдва Пресвятої  Богородиці о.Олег. Учні опорного закладу «Михайлівський НВК-ЗОШ I-III ст.-гімназія» зачитали вірші до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих учасників бойових дій на території інших держав, а також бійців та мирних жителів, полеглих в зоні проведення АТО (ООС), поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.