Недiля, 19 травня 2019 року

Новини за 28.02.2019

28 лютогоголова райдержадміністрації О.Стулень взяв участь в публічному звіті голови облдержадміністрації К.Бриля (м.Запоріжжя).

28 лютого перший заступник голови райдержадміністрації І.Спасська взяла участь в роботі постійних комісій районної ради сьомого скликання.

28 лютого перший заступник голови райдержадміністрації І.Спасська взяла участь в засіданні сесії районної ради. На засіданні сесії були присутні: начальники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, представники засобів масової інформації, селищні/сільські голови. Під час сесії депутати розглянули ряд питань, основні з яких: про затвердження звіту районної державної адміністрації щодо виконання  районного бюджету за 2018 рік; про виконання Програми забезпечення профілактики ВІЛ - інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД у Михайлівському районі на 2014 -2018 роки; про Програму фінансування пільг на оплату компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян  на 2019 рік; про передачу майна Запорізькому обласному військовому комісаріату.