Недiля, 25 серпня 2019 року

Новини за 20.03.2019

20 березня голова райдержадміністрації О.Стулень взяв участь в засіданні Президії районної ради.

Того ж дня голова райдержадміністрації О.Стулень взяв участь в засіданні сесії районної ради. На засіданні сесії були присутні: начальники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, представники засобів масової інформації, селищні/сільські голови. Під час сесії депутати розглянули ряд питань, основні з яких: про організацію харчування учнів КЗ  «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А. Шаламова»; про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.12.2018  №14 «Про районний бюджет на 2019 рік»; про передачу комп’ютерної техніки Головному Управлінню Національної поліції в Запорізькій області. Також керівник Енергодарської місцевої прокуратури Д.Троцик доповів про результати діяльності  прокуратури у 2018 році.

Під час сесії непорозумінь та конфліктів не виникало.

20.03.2019 перший заступник голови райдержадміністрації І.Спасська взяла участь в нараді з питань підведення підсумків проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2018 року та постановки завдань на підготовку та проведення призову весною 2019 року (м.Запоріжжя).

20 березня в малій залі районної ради відбулось навчання членів дільничних виборчих комісій Михайлівського району щодо підготовки і проведення виборів Президента України. У заході також взяли участь керівник апарату райдержадміністрації А.Старокожко, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації О.Довбня, начальник відділу організаційної роботи та документального забезпечення апарату райдержадміністрації І.Зезуль.

Пошук

Важливо