Недiля, 25 серпня 2019 року

До уваги керівників підприємств!

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP). який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA), оголошує про відкриття нової грантової програми - «Малі екологічні гранти».

Грант можуть отримати:

  • виробники меду, овочів, фруктів, ягід та інших плодоовочів з органічною сертифікацією;
  • виробники меду, овочів, фруктів, ягід та інших плодоовочів;
  • постачальники ІСТ обладнання та інструментів без обмеження локації бізнесу.

Обов'язкова умова: офіційно зареєстрований бізнес (ФОП 3-ї групи, ТОВ, СОК, ФГ).

Метою грантів є:

  • засоби виробництва для виробників з органічною сертифікацією (підтримуються будь-які ідеї, пов'язані з додатковим прибутком у рамках органічного бізнесу);
  •  засоби виробництва для всіх виробників (підтримуються будь-які ідеї, пов'язані зі зменшенням негативного впливу на навколишнє середовище, переваги будуть віддаватися заявкам, у яких в тому числі буде очікування додаткового прибутку в рамках впровадження нових засобів виробництва);
  • для постачальників IT обладнання та інструментів - доробка існуючого обладнання/сервісу, що вирішує проблеми безпеки продуктів або проблеми, пов'язані з навколишнім природним середовищем.

Для участі у конкурсі грантів необхідно надіслати запит довільної форми щодо участі у програмі за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та отримати доступ до он-лайн тренінгів. До 19 квітня 2019 пройти он-лайн тренінги для кращого формулювання своєї ідеї. За порадами щодо заповнення анкет та формулювання ідей слід звертатися до контактної особи:

Подшивалов Г еннадій Валерійович, Тел./факс (0619) 42-13-68, Моб.тел. 067-613-72-58, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пошук

Важливо