Четвер, 09 липня 2020 року

Вхід на сайт

Новини за 09.04.2019

09.04.2019 голова райдержадміністрації О.Стулень взяв участь в роботі постійних комісій Михайлівської селищної ради сьомого скликання.

09 квітня перший заступник голови райдержадміністрації І.Спасська взяла участь в засіданні Президії районної ради.

Того ж дня перший заступник голови райдержадміністрації І.Спасська взяла участь в засіданні сесії районної ради. На засіданні сесії були присутні: начальники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, представники засобів масової інформації та інші. Під час сесії депутати розглянули питання: про звіт райдержадміністрації щодо виконання районної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2018 роки та про районну  Програму розвитку малого і середнього підприємництва на 2019-2020 роки; про затвердження передавального акту та Статуту комунального некомерційного підприємства «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Михайлівської районної ради Запорізької області; про клопотання перед Михайлівською селищною радою Запорізької області щодо передачі майна. Під час сесії непорозумінь та конфліктів не виникало.

09.04.2019 керівник апарату райдержадміністрації А.Старокожко взяла участь в селекторній нараді з питань реформування освіти.

Пошук

Важливо