Вiвторок, 25 лютого 2020 року

Зі святом Великої Перемоги!

makШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ-ПЕРЕМОЖЦІ!
Шановні жителі та гості Михайлівського району
прийміть щирі вітання зі святом Великої Перемоги!

9 Травня — не тільки прекрасний весняний день, але й незабутня, пам’ятна дата — День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це свято доблесті, мужності та сили, відваги і любові до Батьківщини, гіркого смутку і безмежної гордості за своїх предків, які зуміли подарувати нам мирне небо.

 

Ми у вічному боргу перед тими, хто не пошкодував і віддав свої життя у цій війні, здійснював подвиги, йшов вперед до Перемоги, не озираючись, заради заповітного слова «Свобода»!

Земний уклін вам, дорогі ветерани, за мужність, стійкість, відвагу! Ваша щира любов до рідного краю, ваші славетні бойові та трудові подвиги, витривалість і сила духу назавжди залишаться у серцях нащадків неперевершеним зразком справжнього патріотизму. 

У ці дні всі ми схиляємо голови у глибокій скорботі перед пам’яттю мільйонів загиблих на полі бою, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях, а також нинішніх захисників, що віддали своє життя за територіальну цілісність нашої держави. Вічна їм і світла пам’ять!

В цей святковий день бажаю вам, дорогі ветерани, солдатські вдови, земляки здоров’я, щастя, благополуччя та упевненості в майбутньому!Нехай злагода та мир панують на нашій землі, нехай пам’ять про загиблих героїв ніколи не згасне!

 

Голова райдержадміністрації               Олександр СТУЛЕНЬ

 

Пошук

Важливо