Недiля, 25 серпня 2019 року

Новини за 17.05.19

17 травня перший заступник голови райдержадміністрації І.Спасська провела засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. Члени комісії розглянули питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

17.05.2019 перший заступник голови райдержадміністрації І.Спасська взяла участь у покладанні квітів до пам’ятного знаку жертвам Голодомору в Україні з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій. Трудові колективи вшанували пам’ять жертв політичних репресій хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку. Аналогічні заходи відбулися на території селищних/сільських рад. Також 19 травня на установах, будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємствах буде приспущено державні прапори, обмежено розважальні заходи в населених пунктах району. У церквах району відбудуться панахиди за загиблими внаслідок політичних репресій. Крім цього, в навчальних закладах пройдуть бесіди, лекції, виховні години, просвітницькі акції на тему масових політичних репресій з метою виховання у молоді поваги до історії українського народу.

17 травня в рамках заходів, присвячених Дню вишиванки, в смт Михайлівка на площі Перемоги відбулись: акція «Одягни вишиванку», святкова хода від площі Перемоги до площі Святкової, концерт «Україна-вишиванка», виставка-продаж виробів майстринь Михайлівського краю. Впродовж дня працювали дитячі атракціони.  

Пошук

Важливо