Середа, 18 вересня 2019 року

30 червня – День молоді

Шановні представники молодого покоління! Прийміть мої щирі вітання з Днем молоді.

Серед багатьох свят, які відзначає наша країна - воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це  прекрасна, неповторна та одночасно відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Молодість — це час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Цей період треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте плани.

Ви сильні, обдаровані, завзяті. Ви – сьогодення України, її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Вам випало жити в непростий  період, коли наша держава пробуджується, міцніє, і саме Ви маєте стати незамінною опорою, тим фундаментом на шляху розквіту й процвітання України.

З нагоди свята бажаю усім Вам міцного здоров’я, здійснення всіх мрій, родинного тепла, успіхів у навчанні та праці. Хай доля буде щедрою на добро, а ваші молодечі одержимість, оптимізм та енергія – невичерпними!

Голова Михайлівської районної державної адміністрації                                                Олександр Стулень

Пошук

Важливо