Середа, 05 серпня 2020 року

Вхід на сайт

Для обговорення

                                                                                  

ЗАЯВА

Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до проекту

містобудівної документації«Детального плану території земельної ділянки  орієнтовною площею 1,2393 га, розташованої на території Тимошівської сільської ради (за межами населеного пункту) Михайлівського району Запорізької області».

1. Замовник та виконавець СЕО

Замовником проекту містобудівної документації є Михайлівська районна державна адміністрація Запорізької області (вул. Центральна, 36, смт. Михайлівка, 72002, тел/факс (06132)2-14-75,e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; www.mihrda.gov.ua;  код ЕДРПОУ

Виконавець –ФОП Лукашева О.А. ( м. Запоріжжя)69002 м. Запоріжжя, вул. Дзержинського, 68-5

2.Вид та основні цілі ДДП (документ державного планування).

Детальний план території розроблений на основі  розпорядження голови Михайлівської районної державної адміністрації №71 от 23.03.2018р. «Про розроблення детального плану території земельної ділянки  орієнтовною площею 1,2393 га, розташованої на території Тимошівської сільської ради (за межами населеного пункту) Михайлівського району Запорізької області»

Метою розроблення детального плану території є будівництво автодороги та траси інженерних комунікацій від проммайданчика Північного вентиляційного ствола №2 до проммайданчика Південного вентиляційного ствола №2 Переверзівського родовища.

  Детальний план є містобудівною документацією місцевого рівня, яка визначає функціональне призначення, параметри забудови та використання території з метою розміщення об’єктів будівництва, формування принципів планувальної організації забудови, визначення планувальних обмежень  використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами із дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства.

При розроблені детального плану враховуються Схема планування території Запорізької області, інформація земельного кадастру, лист Запорізької обласної державної адміністрації про визначення та врахування державних та регіональних інтересів під час розроблення детального плану території від 03.12.2018 № 10554/08-27.

3. Те, якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів)

Проект містобудівної документації Детальний план після розгляду та затвердження у встановленому порядку має бути основним керівним документом який визначає території виробничої зони, зон сільськогосподарського призначення, зон інженерної, транспортної інфраструктури та подальших стадій проектування, реконструкції та будівництва об’єктів, інженерних мереж і споруд, благоустрою території.

Після затвердження «Детальний план території» стає документом у відповідності з яким надаються містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки для розробки проектної документації на будівництво відповідних об`єктів.

4. Ймовірні наслідки

а) для довкілля, у тому числі для здоров’я населення – відсутні;

б) для територій з природоохоронним статусом – відсутні;

в) транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення – відсутні.

5. Виправдані альтернативи, які необхідно розглянути, у тому числі якщо документ державного планування не буде затверджено

Якщо документ державного планування не буде затверджено, це створить умови для не реалізації будівництва автодороги та траси інженерних комунікацій від проммайданчика Північного вентиляційного ствола №2 до проммайданчика Південного вентиляційного ствола №2 Переверзівського родовища. Автодорога, що проектується є продовженням автодороги на території Василівського району від проммайданчика Північного вентиляційного ствола №2 і технологічно необхідна Підприємству з іноземними інвестиціями у формі приватного акціонерного товариства «Запорізький залізорудний комбінат».

Таким чином альтернатива відсутня.

6. Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час стратегічної екологічної оцінки

   Перевірка матеріалів Детального плану території, розділу «Охорона навколишнього природного середовища», а саме Звіту про стратегічну екологічну оцінку, на відповідність діючим нормативно-правовим документам у цій галузі.

7.Заходи, які передбачається розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування.

         В цілому розроблений у відповідності до державних будівельних норм, санітарних норм і правил проект містобудівної документації не матиме негативних наслідків виконання документа державного планування.

8. Пропозиції щодо структури та змісту звіту про стратегічну екологічну оцінку

Розділ "Охорона навколишнього природного середовища" у містобудівній документації виконати відповідно до вимог частини другої ст. 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

9. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, та строки їх подання

         Протягом 15 діб з дня оприлюднення повідомлення на офіційному сайті Михайлівської районної державної адміністрації Запорізької області, громадськість має право надати зауваження та пропозиції щодо визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту містобудівної документації«Детального план території земельної ділянки  орієнтовною площею 1,2393 га, розташованої на території Тимошівської сільської ради (за межами населеного пункту) Михайлівського району Запорізької області».

Пропозиції та зауваження подаються до відділу містобудування та архітектури Михайлівської районної державної адміністрації Запорізької області за адресою: вул. Центральна, 36, смт. Михайлівка.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пошук

Важливо