П`ятниця, 29 травня 2020 року

Вхід на сайт

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

1На сьогоднішній день у соціальній сфері регіону важливу роль відіграють приміські пасажирські перевезення залізничним транспортом АТ «Укрзалізниця». Зазначені перевезення пов’язані зі сталою роботою всіх галузей економіки, сприяють залученню населення передмість до виробничої діяльності, формуванню великої міської агломерації та зачіпають інтереси різних верств населення.

Залізничний транспорт АТ «Укрзалізниця» через його надійність залишається для населення, що здійснює щоденні поїздки в приміському сполученні на роботу й навчання, основним видом транспорту.

Послугами АТ «Укрзалізниця» користуються, зокрема, пенсіонери, студенти та школярі.

Приміські пасажирські перевезення, що виконує АТ «Укрзалізниця», наймасовіші й найдоступніші для населення, але й найзбитковіші. Це впливає на подальший розвиток залізниці.

Спрацьована інфраструктура, рухомий склад, недостатня компенсація на пільгові перевезення та проблема зростання кількості безквиткових пасажирів, має наслідок збитковості зазначених пасажирських перевезень.

Особливо   гострою     проблемою         багатьох   років АТ «Укрзалізниця» залишається зростання кількості безквиткових пасажирів на приміських перевезеннях.

Враховуючи вищевикладене, звертаємося до Вас з проханням бути законослухняними громадянами, та не допускати безквиткового проїзду так, як кожна несплачена гривня за проїзд може призвести до відміни маршрутів руху приміських електропоїздів, скорочення кількості зупинок на маршрутах руху електропоїздів, повного транспортного колапсу у залізничному приміському сполученні.

Відділ економічного розвитку і торгівлі

районної державної адміністрації

Пошук

Важливо