Четвер, 28 травня 2020 року

Вхід на сайт

1 вересня - День підприємця України

Шановні підприємці!

прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято започатковане з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки.

Ваша повсякденна наполеглива праця та активна громадянська позиція, високий професіоналізм та ініціативність дають нові поштовхи для розвитку підприємництва, можливість вирішувати найактуальніші соціально-економічні проблеми району.

Саме підприємці активно розвивають приватний сектор економіки, створюють додаткові робочі місця, реалізовують нові бізнес-проекти, забезпечуючи надійне підґрунтя для добробуту громадян.

З нагоди відзначення Дня підприємця, бажаю Вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, щедрої долі. Зростання та розвитку вашому бізнесу, вдалих угод та надійних партнерів.

Голова                                                                                           О.СТУЛЕНЬ

Голова                                                                                           О.СТУЛЕНЬ ign=center style='margin-top:0cm;margin-right:0cm;margin-bottom:8.0pt; margin-left:0cm;text-align:center;background:white'>прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Пошук

Важливо