Четвер, 28 травня 2020 року

Вхід на сайт

Про проведення Форуму з запровадження і застосування принципів НАССР

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про основні принципи і вимоги ю безпечності та якості харчових продуктів» основну відповідальність за забезпечення безпеки продуктів харчування покладено на їх виробників, а прикінцевими та перехідними положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів» всіх опера горів ринку харчових продуктів зобов'язано з 20 вересня 2019 року запровадити па своїх потужностях постійно діючі процедури, засновані на принципах НАССР.

З метою надання роз'яснень та допомоги у запровадженні і застосуванні принципів НАССР  за сприяння обласної державної адміністрації та Головного управління Держпродспоживслужби у Запорізькій області  Асоціацією з інтеграції НАССР (м. Київ) 18 вересня 2019 року в Запорізькій обласній філармонії заплановано проведення Форуму «BUSINESS FORUM НАССР IN UKRAINI»(далі - Форум).

На Форумі будуть розглянуті такі питання, як: нове законодавство щодо продуктів харчування; система НАССР: 7 принципів, 12 кроків; реєстрація потужностей та програми - передумови системи НАССР; застосування методів кольорового кодування в процедурах клінінгу; ефективний контроль шкідників згідно з вимогами НАССР на підприємствах з обігом харчових продуктів: ризик-орієнтований підхід при перевірках тощо.

Інформацію про час проведення та програму Форуму буде повідомлено додатково.

Запрошуємо усіх зацікавлених прийняти участь у роботі цього Форуму. Якщо Ви плануєте відвідати Форум та/ або у Вас є питання, які необхідно розглянути на Форумі, повідомте про це відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за телефоном 06132 21475 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 04.09.2019.

Відділ економічного розвитку Михайлівської райдержадміністрації

Пошук

Важливо